22 Ekim 2013 Salı

PAMO TASARIMDAN GELEN TAKILAR VE BİRKAÇ PARÇA KUMAŞ

 Pamo tasarımın kişiye özel takılar yapan yaratıcısı sevgili Aslıdan geçen hafta yine birbirinden güzel aksesuarlar geldi.


                   İçlerinde en çok hoşuma gidenlerden biride Nazın resminin olduğu bu  yüzük oldu tabii. Sevgili Aslının geçen kış gönderdiği  kolyede  eşimle kızımın resmi vardı bu seferde beni koymuş ,çok hoşuma gitti .Kendisine burdan bir kez daha çok teşekkür etmek istiyorum.Doğu garajında bulunan Ucuz bursa kumaş pazarından çok güzel parçalar buldum.Zaten normalde de kumaşlarımı burdan indirimli olarak alıyorum ama bu seferkiler neredeyse bedavaya geldiler.Mağazaya çok güzel trikolar ve rengarenk çelik penyeler gelmiş. Ben Naza her zaman istediğim gibi kalın penye bulamadığım için bu alışverişimde biraz kumaşları stokladım.Siyah çelik penyeden dört metre aldım üzerinde belli belirsiz lekeler vardı bu yüzden tüm kumaşa 10 tl verdim. Kendime kışlık uzun kollu kloş bir elbise dikicem .Simli kalın triko ise yine neredeyse üç metre  kapüşonlu ceket dikerim diye ondan da fazla kestirdim.


 Haftaya Nazın doğum günü kutlaması için kızıma  şirin pembe bir elbise dikmek istiyordum bu kumaşta aklımdaki model için çok uygun olur diye düşündüm ve 1,5 metrede bu çelik penyeden aldım.Sıradaki  dikiş projem ise bu iki model olacak.Kendime siyah kloş elbise (sonunda söz verdiğim kloş etek dikişini de  bu sayede göstericem ) , Nazada doğum günü elbisesi :)

                                                                                     SEVGİLER  :)

20 yorum:

 1. Pamo tasarımı ben de takip ediyorum o da çok becerikli bir hatun, burdan sevgiler kendisine. Bu arada kloş elbise tam benlikmiş merakla bekliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. dikişi bitirir bitmez paylaşırım sevgiler :)

   Sil
 2. yasemin hanım sizi begenerek takip ediyorum size şunu sormak istiyorum dikişlerinizin iç kısmını nasıl kapatıyorsunuz makinanız ev tipi ayrıca ovarlakmı yapıyorsunuz ayrıntılı olarak gösterirmisiniz teşekür ederim şimdiden dikişleriniz çok hoş güle güle kullanın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim, evet makinem singer promise ev tipi makinede zigzag dikiş var oradan iç kısımları temizliyorum ama genellikle atan kumaşlarda yapıyorum bu temizleme işini jarse ve penyelerde yapmıyorum.

   Sil
 3. hepsi çok güzeller,elbiseleri merak ediyorum takipteyim :))

  YanıtlaSil
 4. canım takılar çok güzel pamo tasarımın ellerine sağlık :) bu arada o güzel kumaşlardan nasıl güzellikler çıkacak bakalım :))

  YanıtlaSil
 5. Takılar çok hoş, güle güle kullanın

  YanıtlaSil
 6. ben de kloş etek dikiyorum şu anda. hatta yapım aşamalarını çekiyordum anlatırım diye. şansa bak ;))

  YanıtlaSil
 7. Takılara bayıldım ve elbiseleri merakla bekliyorum :))

  YanıtlaSil
 8. İki elbise de kumaşlar da çok güzel canım fiyatları da hakikaten çok iyiymiş benim de Ankara'da böyle yerler keşfetmem gerek artık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim Esra baykumaştan sipariş versene fiyatlar süper :)

   Sil
 9. Yasemincim takılarını güzel günlerde tak beni hatırla :) öpüyorum tatlım seni :)

  YanıtlaSil
 10. Merakla bekliyorum yine ne güzel şeyler dikersiniz eminim...

  YanıtlaSil