25 Aralık 2016 Pazar

Elle ve 2016 Moda Akımları

Yıllardır  büyük bir  beğeni ile  takip ettiğim  Elle  her sene olduğu gibi yeni yılda da  yine modanın nabzını tutup , bizlerle paylaşmaya devam edecek. . Elle' den moda haberlerini 2017 yılında da takip etmek oldukça keyifli olacak  .
 
2016 moda akımını göz önüne alıp masaya yatırırsak bence oldukça  ''tarz''   bir yıl oldu diyebilirim.
 
 
 
Benim de bu sene milyon kez giyip , onlarca tasarlayıp  diktiğim '' düşük omuzlu bluzlar ''
hiç şüphesiz ki 2016 yılının en trend akımı oldu. Düşük omuzlu bluz ve trikolar 2017 yılında da sık sık karşımıza çıkacak .
 
 
 
 
Nakış işlemeli , etnik bomber ceketlerde yine 2016 'nın en göze çarpan akımlarından .
 
 
 
 
Çoğumuzun gündüz  giymeye pek cesaret edemediği payetler artık bir Jean , bir bez   ayakkabı ile de kombinleniyor. Benim gibi payet ve taş düşkünü biri için oldukça güzel bir  haber. Tabi kullanılan parçalar çok önemli payetlerle rüküş veya  tarz olmak arasında oldukça ince bir çizgi var bunu da unutmamak, iyi ayarlamak  gerekir.
 
 
 
 
 
Deri ve kot ceketler 2016 ' da hiç olmadığı kadar renkli ve ışıl ışıldı. Bol aplikeli,  renkli  kot ceketler benimde favorim .Ben dahil bir çok blogger bu aplikeleri kullanıp ''kendin yap '' başlığı altında bloglarında yer verdiler.
 

 
Ve  tabiki pembe ve peluş. Peluşu 2016 da neredeyse her türlü aksesuarda gördük .Küpe ,kaban , çanta , pon pon kolye , ayakkabı. Umarım 2017 yılında da bizi yalnız bırakmazlar :)
 
 
Elle' nin keyifli sayfaları dışında en takdir ettiğim özelliği
ise  seviyeli ,  güncel  ve güvenilir bir adres olması. Yılardır hiç değişmedi zaten bu yüzden çok sevilip binlerce insan tarafından okunup ,ziyaret ediliyor .
 
 
TEŞEKKÜRLER ELLE
 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder