12 Temmuz 2015 Pazar

Yeni Kumaşlar Ve Tatil Günlerimiz

Ayvalıktaki tatilimiz oldukça keyifli geçiyor .Naz ile  sürekli beraberiz ve o nasıl mutlu oluyorsa tüm programımızı o şekilde planlıyoruz. Hep söylüyorum ben çok şanslı bir anneyim .Naz çok sakin ve uyumlu bir çocuk . Her yere birlikte  gidip çok güzel vakit geçirebiliyoruz.  Son zamanlarda yaşadıklarımdan ve edindiğim tecrübelerden sonra şunu söyleyebilirim ki  bir annenin en iyi dostu kendi kızıdır.  


Geçen hafta büyük bir hevesle gittiğimiz Burhaniye pazarında açıkçası biraz hüsrana uğradım. Çok fazla bir şey bulamadım . Tüm bulabildiklerim tül ve bir kaç parça jarse oldu . Bayramdan sonraki hafta kumaşçılar sokağının olduğu Edremite gitmeyi düşünüyorum .Büyük bir ihtimal orada iyi bir stok yaparım .


Bu pudra pembesi dalgıç kumaşta dün geldi . Yine instagramda sürekli alışveriş yaptığım bir bayandan aldım . Sayfasına buradan bakabilirsiniz. Kapıda ödeme imkanı ile çok rahat alışveriş yapabilirsiniz.


Marilyn Monroe desenli kumaş çantayı Ayvalığa gelmeden önce dikmiştim . Genelde plajda ve günlük olarak kullanıyorum .                                                   Siyah dantelli tunik ise  romwe  alışveriş sitesinden .
                                                                                      detaylar burada. SEVGİLER  


Marilyn Monroe kumaş çanta -  ben diktim
siyah kapri  -eski ben diktim
siyah tunik  -  romwe


                                                              instagram  /  yasemin_uzunoglu
  
2 yorum:

  1. Yaaa ama o pembeli kumaşlar çok güzel Hepsine bayıldım
    Pembe ya da fuşya dalgıç kumaş çok aramıştım bulamamıştım
    Teşekkürler :)

    YanıtlaSil