6 Nisan 2016 Çarşamba

EVADAN HELLO KİTTY ÇANTA YAPIMI


 Naz son bir kaç gündür pembe deriden hello kitty desenli bir çanta istiyordu. Modelini tam tarif ettiği gibi yaptim ama elimde pembe deri hiç olmadığı için deri yerine kalın bir eva kullandım .


Çok basit bir şekilde kestiğim kareyi yanlarından dikip , tutma amaçlı çantanın iki yüzünden bir de yuvarlak yaptım. 
 Bu yapıştırıcıyı çok sık kullanıyorum. Her türlü deri, keçe, cam ve benzeri metaryalleri hızlı bir şekilde yapıştırıyor. Yalnız çok kuvvetli olduğu için kullanırken biraz dikkat etmek gerekiyor.  Üzerindeki keçeleri Nazın istediği şekilde yapıştırdım . En kısa zamanda istediği pembe deri çantayı da dikicem. Bunu okulda oyuncak gününde içine Barbielerini koymak için kullanacakmış.                  Cuma günü  Nazla kısa  bir seyahate çıkıyoruz .    Pazartesinden sonra görüşmek üzere :)                                                           
                                                                                   Sevgiler  :)

                                                                    instagram / yasemin_uzunoglu
6 yorum:

  1. Çok güzel olmuş ellerine sağlık...keçe çantalarda çok güzel oluyor,face de gülten çağlayan ablamız hello kitty sırt çantası dikmişti çok beğenmiştim,bak istersen yasemincim...instagramdan atarım sana resmini....

    YanıtlaSil
  2. Güzel olmuş tam kız işi :)

    YanıtlaSil
  3. Çok güzel olmuş, ellerinize sağlık. Bu zamanın çocukları ne istediklerini biliyor. Anneler de yetişsin yetişebilirlerse :))

    YanıtlaSil