19 Mayıs 2017 Cuma

Güzel Rüyalar Güzel Yataklarda Görülür

 
 
 
Yatak denilince akla direk uygu gelir, değil mi? Uzun ve yorucu bir günün ardından yatağınıza kendinizi atıp o yumuşaklığın içinde kaybolmak istersiniz. Kimi zaman tüm gece boyunca bir o yana bir bu yana dönersiniz uyku tutmaz, kimi zaman da bir bakarsınız sabah olmuş. Ne kadar uyursanız uyuyun iyi bir uykunun size yetmesini sağlayacak en önemli unsur yataktır. 
Yataklarınız size ne kadar uygun olursa ve bedeninizi ne kadar rahatlatırsa o kadar güzel bir uyku çekersiniz. Stresli bir yaşama sahip olsanız bile bedeninize iyi gelecek ve sizi mışıl mışıl uyutacak bir yatak hayal değil. Üstelik artık kalıplarınızdan sıyrılarak oldukça marjinal görünümlü bir yatak ile de bu isteğinize kavuşabilirsiniz. Dream Set yuvarlak yatak ile hem yatak odanızda herkes tarafından imrenilecek bir tarz yaratacaksınız hem de uykularınızı kaliteleştireceksiniz.  
 
 
 
 
Yatsan uyku tutkunlarına sunduğu benzersiz konfora sahip yuvarlak yatak ile rüyalarınızı da fethetmeye hazır gibi gözüküyor. Uykularınızı geçirdiğiniz alan içinize ne kadar sinerse huzuru uykularınızda o kadar kolay yakalayabilirsiniz. Yuvarlak yatak, başlık, 2 parça poly baza ve ayak parçalarından oluşan bu ürünü alıp odanızın ortasına koysanız bile varlığı size tatlı bir huzur verecek. Çünkü sadece orijinal görüntüsüyle değil multi spring yay sisteminin size sağlayacağı konfor ile baştan çıkacaksınız. 
İşin en güzel tarafı ise bu yatağın ölçülerinin standart olmamasıdır. Yatsan herkes kendi ölçülerini belirleyebilsin diye özel ölçü seçenekleri de sunmaktadır. Seçeceğiniz renkler konusunda ise sınırsızsınız. Üç beş renk seçeneği ile kısıtlı kalmadan yüzü aşkın renk içinden istediğinizi seçebilirsiniz.  
Yatsan yuvarlak yatak ile rüyalarınızı bile konforlu hale getirebileceksiniz. Bu kadar güzel bir yatak bende bağımlılık yapar diye korkmayın. Uyku bedeniniz için bir ihtiyaçtır. Yatsan’ın sizler için özel olarak tasarlamış olduğu bu yatakta da uykunuzu alacağınız ve her yeni güne yeni bir enerji ile başlayacağınız için uykuya hapsolmayacaksınız. Ama uykuda geçirmeniz gereken vakti de en iyi ve en kaliteli bir şekilde geçirmiş olacaksınız. Uykunun tadını çıkarın ki yaşamaya enerji depolayın.


 

 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder