24 Nisan 2018 Salı

SON DİKİLENLER

 Bu aralar en çok korktuğum şeyi yapıyorum ve blogumu  ihmal ediyorum.  Bazen yazdıklarımı koca bir uzay boşluğuna bırakıyormuşum gibi geliyor  bu da açıkçası benim yazma hevesimi biraz kırıyor.   Bende son bir ay içinde diktiklerime toplu bir post yapmak istedim, belki biraz durumu kurtarırız.
 

Bu kombin dünden . Tüm kumaşlarım  Antalya da yeni açılan Eylül kumaştan. Artık hem çok uygun fiyata hemde istediğimiz gibi seçerek alacağımız bir parça kumaşçımız oldu. Bu aralar her fırsatta gidip bol bol stok yapıyorum.  Pembe etek yarım daire kloş kesim kumaşı ise çelik penye. Belinde ise yine kemer lastiklerden var.  Çizgili bluz  viskon- penye. Boynumdaki   fuları da elimde olan parça kumaşlardan yaptım. Yine bir çelik jarse daha. Bu kumaştan da kızıma fırfırlı bir etek diktim. Dikimi son derece basit , resimlerden yeterince anlaşılır diye düşünüyorum. 

 ,

Naz ' a bir takım daha . Şu sıralar sürekli üzerinde :)

Leopar penye hırkamı da çok severek giyiyorum. İncecik ,efil efil bir kumaşı var . Kimono kalıbından dikmiştim. En kısa zamanda görüşmek üzere.
 
 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder