1 Nisan 2014 Salı

LEOPAR DESENLİ KOT GÖMLEK


Bilindiği üzere spor kıyafetlerle pek aram yoktur , kot bile giysem üzerine saten gömlek ya da taşlı tuşlu penye seçen bir insan olmuşumdur hep . Genç kızlık dönemimde bile yaşıtlarım yırtık jean ,salaş tişört,  solopet giyerken ben o tarz kıyafetlere tahammül bile edemiyordum .  Ruhumdaki kokoşluk   doğuştan sanırım :)


        Hafta sonu giydiğim  kot gömleğin beni cezbeden tek tarafı üzerindeki şifon leopar detayı oldu diyebilirim , zaten onun dışında gömleğin pek bir özelliği yok.
Şunu samimiyetle söyleyebilirim , yurt dışı alışverişlerinde kıyafetlerden daha çok aksesuarlar ilgimi çekiyor.Özellikle bu sitede çok uygun fiyata ,  orjinal parçalar bulmak mümkün.                                             leopar çanta- çok eski / vietnam
                                                 leopar gömlek - choies
                                                    bileklik - sammydress


8 yorum:

  1. Kot ve leopar güzel bir uyum sağlamış ve size de çok yakışmış.

    YanıtlaSil
  2. Güzel bir kombin olmuş, sadece çanta daha düz bir şey olsaymış daha iyi olurmuş izleyicilerinizdenim banada beklerim sevgilerimle.

    YanıtlaSil
  3. Güle güle kullanın. Leopar kısmı sık sık görüyoruz ama mavi daha önce hiç görmedim üstünüzde. Bence maviyi daha sık kullanın çünkü çok yakışmış ;)

    YanıtlaSil
  4. bu gömleğe bayıldım satmazmısınız :)

    YanıtlaSil